Haber

ÇOCUK TACİZİ ŞÜPHELİYLE MÜCADELE ETTİLER, POLİSE TESLİM ETTİLER

FATİH’te, bir süredir takip ettiği 17 yaşındaki HAT’ı taciz ettiği iddia edilen AY (48), çevredekiler tarafından yakalanarak darp edildi. Şüpheliler polis ekiplerine teslim edildi. Taciz zanlısının yakalanıp darp edilmesi güvenlik kamerasına yansıdı.

Olay, geçtiğimiz Çarşamba günü saat 11.00 sıralarında Fatih’te meydana geldi. İddiaya göre, 48 yaşındaki AY, 17 yaşındaki HAT, 7 yaşındaki ağabey ve annesi AT’yi takibe aldı. Şüpheli, 17 yaşındaki HAT’a yaklaşıp fiziksel tacizde bulundu. HAT’ın çığlığı üzerine yoldan geçen otomobil ve motosiklet sürücüsü zanlıyı yakalamak için harekete geçti. Sürücülerin kendisine gerçeği getirdiğini gören zanlı kaçmaya başladı. Çevredekilerin katılımıyla yakalanan AY, yere yatırılarak darp edildi. AY, tekme ve yumruklarla yaralandı. Zanlı polis ekiplerine teslim edildi. Tacize uğrayan genç kız ve annesi, zanlı hakkında suç duyurusunda bulundu. Gözaltına alınan şüpheli AY, adliyeye sevk edildi. AY, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Çevresindekiler tarafından darp edilen AY, “Bir daha yapmam, adamın sözünü bir daha yapmam” dedi. Zanlıyı yakalayanlardan Salih Özdemir, “Kadınların çığlıklarını duyduk, geldik yakaladık. Burası bizim iş yerimiz olduğu için müdahale ettik. Daha önce burada görmedik, tanımıyoruz” dedi.

Görüntü dökümü————————Güvenlik kamerası-Olay görmek ve durdurmak için otomobil ve motosiklet sürücüsü-Şüpheli kaçtı-Şüpheli yakalanıp tekmelendi -Cep telefonu görüntüsü-Taciz Edildiklerini iddia eden kadınların görüntüsü-Tekme görüntüsü-Şanlıyı yakalayan röportaj

Polisin gelişi ve gözaltı

kemalpasa-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu