Haber

Hakan Sabancı’yı Arayan Bircan Bali, Asıl Köstebeğin İçeride Olduğunu İddia Ediyor “Hande’ye Hesap Sor!”

Hatırlarsanız geçtiğimiz günlerde aşkları ortaya çıkan Hande Erçel ve Hakan Sabancı, Cannes’dan dönerken havaalanında görüntülendiğinde Hakan Sabancı rahatsız olmuştu. ayrıntılar ?

Hande Erçel ile Hakan Sabancı’nın bir bağları olduğunu bir gün havaalanında el ele görüldüklerinde öğrendik biliyorsunuz.

Cannes Sinema Festivali’ne bir markanın konuğu olarak katılan Hande Erçel, sevgilisi Hakan Sabancı ile AmfAR’ın davetlisi olarak ortaya çıktı ve ilk kez el ele görüntüleyen Newspaper Magazine muhabiri Akif Yaman’a yakalandı ?

Hakan Sabancı’nın yaşadığı gerginlik ve rahatsızlık, Hande Erçel’in yaşadığı mahcubiyet kameralara net bir şekilde yansıdı. Hatta durumun komikleşmeye başladığını söyleyen Hakan Sabancı, “Hep böyle mi olacak?” isyanda bulunmuştu.

Her tartışması gündem olan Gazeteci Bircan Bali, Söylemezsem’in yeni bölümünde “Hakan Sabancı ekip kurmuş köstebeği arıyorlar” dedi. Hande hesap versin!” açıklama yaptı ?

Bircan Bali’nin uçağın rötar saatine kadar hiçbir muhabirin her detayı bilemeyeceğini ve aranan köstebeğin Hande Erçel olduğunu iddia ettiği anlar Hande Erçel hayranlarını şimdiden kızdırdı…

İşte Bircan Bali’nin, Hande Erçel’in kendi basın şirketinin başından beri tüm uçuş bilgilerini servis ettiğini söylediği o anlar:

haber-bozuyuk.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu